طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی

طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی

طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی از خدمات ماسن می باشد. ما در تلاشیم تا با استفاده از متخصصان خود، شما را در تمام فرایند، از ایده پردازی تا ساخت بر اساس اصول طراحی مهندسی و استاندارد های روز دنیا یاری کنیم.

طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی 

سفارش ساخت دستگاه صنعتی

مراحل سفارش ساخت دستگاه صنعتی

مراحل سفارش ساخت دستگاه صنعتی اینگونه است که ابتدا درخواست شما از طریق فرم انتهای این صفحه به دست ما می رسد. سپس کارشناسان ما با بررسی درخواست نسبت به تعیین زمان مناسب برای ملاقات حضوری با شما تصمیم گیری می کنند. در ملاقات حضوری درباره مشخصات دستگاه مدنظر شما صحبت خواهد شد و چنانچه سفارش برای ماسن مقدور باشد، قرارداد طراحی تا ساخت دستگاه بین ماسن و شما منعقد خواهد گردید.

تمام تلاش مجموعه ما کسب رضایت مشتری است و معتقدیم که مشتری آینده ماسن را رقم خواهد زد. برای حصول این مهم، تمامی فرایند از طراحی تا ساخت دستگاه پیوسته به اطلاع مشتری رسانده می شود تا از روند کار مطلع گردد و چنانچه نیاز به تغییر باشد سریعا اقدام گردد.

سفارش ساخت دستگاه صنعتی
طراحی ماشین آلات صنعتی

طراحی برای تولید

 از موضوعات مهم در طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی طراحی با هدف تولید (DFM) می باشد. طراحی برای تولید با منظور حذف فرایند های پیچیده در ساخت و در نتیجه کاهش هزینه های ساخت و تولید توسعه یافته است. متاسفانه در کشور ما به دلیل عدم آشنایی با اصول و مفاهیم این حوزه، ساخت قطعات عموما با هزینه های گزاف همراه بوده و شاید همین امر دلیل اصلی گرایش صنعت گران به دستگاه های بی کیفیت چینی باشد.

همچنین در تولید دستگاه های صنعتی موضوع مهم دیگری به نام طراحی برای مونتاژ (DFA) مطرح می گردد. طراحی برای مونتاژ به ما کمک می کند تا فرایند مونتاژ قطعات در تولید ماشین آلات صنعتی تسهیل گردد و همچنین زمان کمتری در تعمیر و نگهداری دستگاه هدر رود. 

سفارش ساخت دستگاه صنعتی
ساخت دستگاه های صنعتی

کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش

 پروژه های شرکت طراحی ماشین آلات صنعتی ماسن همگی بر اساس استاندارد های سخت گیرانه طراحی و ساخته می شوند. خط مشی ما همیشه ارائه محصول باکیفیت در کمترین زمان و با قیمت رقابتی بوده تا بتوانیم مشتریان خود را برای همکاری های آینده حفظ کنیم.

ماشین آلات ساخته شده توسط ما همگی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده تا بتوانیم اطمینان خاطر برای سرمایه گذاری را به مشتریانمان دهیم. 

سفارش ساخت دستگاه صنعتی

شرکت طراحی ماشین آلات صنعتی